Antydieta, czyli jak się nie odchudzać

Nie ma złotego środka, który bez wysiłku pomoże nam uzyskać zadowalające efekty. Chociaż wiele diet kusi nas rewelacyjnymi rezultatami, które możemy uzyskać w bardzo krótkim czasie. Bezwzględnie musimy się tego wystrzegać! Poniżej opiszę Wam najgorsze diety, na które możecie się skusić!

  • Dieta tasiemcowa, która polega na połknięciu tasiemca zamkniętego w specjalnej kapsułce. Będzie on żył w naszym brzuchu i rósł. Będzie hamował nas apetyt i powodował chudnięcie. Niby pięknie to wygląda, ale zagraża to naszemu życiu oraz zdrowiu.
  • Posiłki dla niemowlaków. Tak, są ludzi, którzy żywią się derami dla niemowlaków (konkretnie 14 słoiczków dziennie) i uważają, że jest to rewelacyjna dieta. Ewentualnie dopuszczany jest jeden normalny posiłek. W gronie tym znajdują się celebryci, między innymi Gwyneth Paltrow. Gwarantuję Wam, że jest to kolejny wymysł, którego należy unikać.
  • Kapuściana dieta dopuszcza bardzo mało produktów odżywczych do organizmu. I oczywiście zaleca jedzenie kapuśniaku. Czas trwania: 7 dni. Efekt jojo gwarantowany.
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s